Hakkımızda
20210904_002119_0000.png (2.76 MB)     10 yılı aşkın süreyle sektörde çeşitli firmalarda tecrübe kazandıktan sonra 2017 yılında "Tuğra Sanat Galerisi ve Çerçeve Atölyesi" ismiyle kendi firmamızı oluşturarak faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.

     Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri ile faaliyet göstermekteyiz. Yaptığımız faaliyetin mükemmel bir ustalık ve ciddi bir emek istediğinin farkındayız ve bunun için son derece özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

     Firmamızın amacı, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet göstererek siz değerli müşterilerimizin bize olan güvenini boşa çıkarmamaktır. Bugüne kadar bizimle çalışan binlerce müşterimizin memnuniyeti ve bize olan güveni, emeğimizin ve yaptığımız işe saygımızın en büyük göstergesidir.

      Her türlü sanatsal faaliyet alanında yıllardır sürdürdüğümüz kaliteli hizmetimizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek ve bizimle çalışmak isteyen yeni müşterilerimize sunabilmek amacıyla artık online olarak da hizmetinizdeyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.